Lazy Eye

Handmade Vintage Inspired Clothing

Lazy Eye

Odmala jsem potřebovala něco tvořit, skládat na první pohled nesourodé prvky do smysluplných celků, rozbíjet je a znovu je jinak a lépe spojovat. Bavilo mě hrávat si v dětství s šaty a doplňky mé babičky, dávat jim z mého tehdejšího pohledu zcela úžasný a neotřele progresivní a jedinečně osobitý výraz! ….

Brzy jsem ovšem zjistila, že na samotné tvoření nemám trpělivost ani zručnost, ale že umím věci vymyslet a uvést do pohybu všechny ty nezbytné děje, které pak vedou ke kýženému cíli.

A kýženým cílem byly samozřejmě krásné šaty, kterých si každý všimne a budou mi šíleně slušet!!

Z přirozené touhy líbit se a zaujmout, s přáním něco dokázat a uvést v život, jsem inspirována svou babičkou a díky pomoci a podpoře maminky, manžela a přátel začala postupně realizovat sny o dílně, kde bych mohla tvořit šaty podle svých vlastních návrhů. Inspiraci hledám hlavně ve 30. až 50. letech minulého století, v době, do níž všichni tak trochu toužíme nakouknout a přenést si z té doby to, co současnosti chybí… Noblesu, eleganci, střídmost, ale i ženskost módy starých časů.

A tak se postupně začal naplňovat sen o vlastní módní značce, o vlastním útulném krámku, kde se čas zastavil, v němž se ženy a dívky mohou stát dámami z dob dávno minulých.

Počátkem roku 2012 vznikla rodinná firma a značka Lazy Eye. V březnu 2013 jsme otevřeli kamenný obchod na Letné a v dubnu roku 2014 jsme se přestěhovali na krásné Královské Vinohrady, kde se náš krámek pomalu stává místem, kde je nám dobře a o nemž “se ví”.

Všechny modely šijeme v Čechách, z českých, ev. amerických materiálů, tvoříme je jako originály-jsou nabízeny jen po jednom kuse ve 3 velikostech od střihu a dezénu. Snažíme se vyhledávat zajímavé vzory a kvalitní látky, klademe velký důraz na detail a kvalitu zpracování, rády poskytujeme dámám pomoc radou při výběru střihu a barev.

Pevně doufám a přeju si, aby šaty zn.Lazy Eye byly pro vás těmi, ke kterým se budete vždy při svých nákupech rády vracet, jako se rády vracíváme ke starým přátelům, ke starým melodiím, vzpomínkám a vůním a aby vám vždy poskytly to cosi.. ten úžasný pocit, který z obyčejných šatů dělá nádherný zážitek..

Chci za sebe a za celou rodinu Lazy Eye všem dámám, které nás navštěvují moc poděkovat. Děkujeme za váš zájem, trpělivost a radost, kterou nám dáváte tím, jak moc Vám naše šaty sluší..

A Vy, milé dámy, které jste u nás ještě nebyly, jste srdečně vítány, těšíme se na Vás!

Uvidíte, jaká kouzla naše šaty dovedou…

Vaše
Hana Noble s celou rodinou Lazy Eye.