Lazy Eye

Handmade Vintage Inspired Clothing

Lazy Eye

Hana Noble je jedna z průkopnic retro a vintage stylu u nás. Inspirovala se revivalem módy 40 a 50. let při pracovně studijní stáži v USA a v Londýně. V roce 2011 byla jedna z prvních, kdo tenhle trend začal rozšiřovat i u nás, z koníčku se nakonec stal úspěšný rodinný byznys model s vlastním showroomem na pražských Vinohradech.

 

Lazy Eye nabízí ženám komplexní životní styl inspirovaný tím nejlepším z minulých dekád 30-70let, ale zároveň dokazuje, že nadčasové střihy, materiály a detaily nikdy nevyjdou z módy a dají se skvěle skloubit s posledními trendy. Všechny modely jsou šité v Čechách, z luxusních materiálů, kdy je kladen důraz na detail a zpracování a jsou nabízeny většinou ve 3 velikostech od střihu a dezénu.

Lazy Eye je víc než jen udržitelná móda, Lazy Eye je móda s retro nádechem pro nezávislé a svobodné ženy, které nosí rudou rtěnku, vytahaný svetr po babičce na květované šaty, když jdou bosy zalévat zahrádku, jezdí v létě na kole v šatech a v zimě sáhnou po vlněné sukni, spíš než po kalhotách, lenoší u hudby co se line z vinylu, mají rády vůni anikvariátů a šaty co nikdy nevyjdou z módy a budou je nosit i vaše vnučky. Přijďte vyzkoušet naše nadčasové ženské modely prověřené lety, ve kterých se budete cítit vyjímečně a o komplimety nebudete mít nouzi.